Hakkımızda

Hakkımızda

Ekleri Özel Kılan
Tat Ekleristan

Bilgi ve tecrübemizle Ekleristan markasını kurduk. Klasik çeşitlerin dışına çıkmak için 25 farklı tat ile başladık. (Antep Fıstıklı, Limonlu, Çilekli, Türk Kahveli, Fındıklı, Hindistan Cevizli, Karamelli, Frambuazlı, Bitter Çikolatalı, Muzlu, Vanilyalı, Ballı, Kuru Meyveli, Kivili, Ananaslı, Beyaz çikolatalı, Klasik)
Her zaman yeni tatlar için araştırmaya ve denemeye devam ediyoruz…

pretty-woman-baker-holds-beautiful-croissants-with-burnt-albumenous-cream-in-shop.jpg
Lisa Owen
The owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam volutpat non urna non porttitor vamus tincidunt.

young-woman-professional-baker-wearing-white-uniform.jpg
Jane Smith
The patisseur

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam volutpat non urna non porttitor vamus tincidunt.

a-cook-working-in-a-commercial-kitchen-assembling-a-layered-sponge-cake-with-fresh-fruit-.jpg
Amanda Jones
The baker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam volutpat non urna non porttitor vamus tincidunt.

Ekleri Seviyoruz

Misyonumuz

Ekleristan olarak, en lezzetli ve taze ekler tatlılarını üreterek, müşterilerimize keyifli ve unutulmaz bir deneyim sunmayı misyon ediniyoruz.

cropped-shot-of-confectioner-making-cake-in-restaurant-kitchen.jpg

Vizyonumuz

Ekleristan’ı, Türkiye’de ve dünya çapında ekler tatlısı denince akla ilk gelen marka haline getirmek.

Erdem Altınyurt
Erdem Altınyurt
2023-12-30
Akşam 7 de ekler yedik. Denediklerimizin tatları güzeldi. Ama "offf işte bu, buuu "diyebileceğim sıradışı bir lezzet yok. Şekeri baymıyor, öyle fazla değildi ki bu iyi bir şey. Olması gerektiği kadardı. Tatlı ihtiyacımızı karşıladı. Çayda 'iyi' ama daha iyi olabilirdi. Hizmet güzeldi. Çalışanlar nazik ve kibar insanlardı.
Yasin ŞAHİN
Yasin ŞAHİN
2023-12-23
Ekler çeşidi fazlaydı ve tadı güzeldi, çay güzeldi. Mekan küçük. fakat bunaltıcı değil, duvarlara müşterilerin olduğunu düşündüğüm notlar asılmıştı. Hoş bir mekan denemelisiniz.
σισσυ μπο
σισσυ μπο
2023-11-20
Θεε μου!!!!! Ονειρεμενα εκλερ.Δοκιμασα 4 γευσεις:με βυσινο,με κρεμα αμυγδαλου,με καστανο και τιραμισου.Το ενα καλυτερο απο το αλλο.Ανυπομονω να δοκιμασω και τις υπολοιπες γευσεις.27 λιρες το ενα.
abdulrahim samman
abdulrahim samman
2023-09-28
Very delicious and varied. Prices are reasonable for the size and I highly recommend it
Asmaa El Majzoub
Asmaa El Majzoub
2023-09-12
I liked the concept. The decoration, colours, and vibes of the place are lovely. They have a wide variety of éclair. I tried 3 of them. To be honest, the taste was OK. I don't like too much sweetness. The presentation of the éclairs was appealing. They gave us colored sticky notes to write a memorial.
Tarik Uysal
Tarik Uysal
2023-09-05
You can find various ecclairs and have fresh homemade lemonade or if you prefer you can choose a Turkish coffee or Turkish tea.They also have pretty much all the beverages.I am sure you’ll love it!
Ayşe Çabas Barutçu
Ayşe Çabas Barutçu
2022-11-06
İkisi Bursa biri İstanbul olmak üzere üç adet Ekleristan mağazasına gittim ve en çok çeşidi burada gördüm. Balkabaklısından incir-cevizine pek çok orjinal tat var. Ekler boyutları standardın üstünde ve taze. Özellikle yabanmersinlisine ba yıl dım. Ancak diğer mağazalarda adet güncel fiyatı 8,5-9tl iken burada 15tl idi. Kilo fiyatları her yerde aynı, 119tl.
alperen demirel
alperen demirel
2022-08-09
Beşiktaş'ta küçük samimi bir dükkan. Dükkanın önünde masalar var oturup çay eşliğinde tüketebilirsiniz. Ben paket şeklinde alıp yıldız parkına geçmenizi ve ya vapurda portakal suyu ile beraber türketmenizi öneriyorum. Güncel fiyatı 10.5 tl (09.08.2022)
Yiğit Sarıgül
Yiğit Sarıgül
2022-06-13
Beşiktaş ‘a gelmiş en güzel şey! Yediğim en güzel ekler burada! Güler yüzüyle, ilgisi ve titizliği ile son derece ihya olduk 🙂 Hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar 🙂
Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Ekleristan olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle, müşterilerimizin geri bildirimlerini her zaman önemsiyor ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz.

Ekleristan'ı Keşfedin

Bilgi ve tecrübemizle Ekleristan markasını kurduk. Klasik çeşitlerin dışına çıkmak için 25 farklı tat ile başladık. Her zaman yeni tatlar için araştırmaya ve denemeye devam ediyoruz…